Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | CLASSIC HARVEST |
| Type | Soji |
| Quantity | 500 g |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
| Is Perishable | No |
| Organic | No |
| Used For | NA |
| Model Name | SUJI (RAWA) 500g |
| Height | 20 cm |
| Width | 12 cm |
| Depth | 8 cm |


Reviews
There are no reviews yet.