Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | essential blends |
| Flavor | All Purpose Seasoning |
| Quantity | 50 g |
| Container Type | Glass Bottle |
| Cuisine | Indian |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Model Name | Vada Pao Masala |
| Form | Powder |
| Width | 7 cm |
| Height | 12 cm |
| Depth | 7 cm |
| Weight | 0.2 kg |


Reviews
There are no reviews yet.