Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Number of Shelves | 4 |
| Sales Package | 1 |
| Brand | Ethan |
| Model Number | KT Folding Rack_ 4 Pic |
| Material | Plastic |
| Compatible With | Fruit, vegetable |
| Width | 15 cm |
| Length | 19 cm |
| Weight | 450 g |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Number of Shelves | 4 |
| Sales Package | 1 |
| Brand | Ethan |
| Model Number | KT Folding Rack_ 4 Pic |
| Material | Plastic |
| Compatible With | Fruit, vegetable |
| Width | 15 cm |
| Length | 19 cm |
| Weight | 450 g |
Reviews
There are no reviews yet.