Description
Euro Cuisine Eco Friendly 12″ Crepe Maker
Euro Cuisine Eco Friendly 12″ Crepe Maker
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Euro Cuisine |
| Model ID | Eco Friendly 12" Crepe Maker |
| Slice Capacity | 1 |
| Color | Black |
| Power Consumption | 700 W |
| Warranty Summary | NA |
| Service Type | NA |
| Not Covered in Warranty | NA |
| Covered in Warranty | NA |
Reviews
There are no reviews yet.