Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Fit Shadow |
| Model Number | Gold Series |
| Quantity | 500 g |
| Flavor | chocclate |
| Protein Type | Weight Gainers/Mass Gainers |
| Usage Timings | As per Requirement |
| Form | Powder |
| Dietary Preference | Sugar Free |
| Composition | 30g of protein per serving |
| Food Preference | Vegetarian |
| Model Name | Gold Series |


Reviews
There are no reviews yet.