Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 5 |
| Brand | Flat Tummies |
| Model Name | Almond Flaxseed Jam Cookies – 70g (Pack of 5) |
| Quantity | 350 g |
| Type | Cookies |
| Base Flavors | Almond |
| Organic | Yes |
| Ingredients | Flax seed, Almonds |
| Food Preference | Vegetarian |
| Dietary Preference | Gluten Free |
| Container Type | Pouch |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |


Reviews
There are no reviews yet.