Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Flipkart Supermart Select |
| Model Name | Kerala |
| Rice Type | Boiled Rice |
| Quantity | 1 kg |
| Texture | Boiled |
| Color | Red |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
| Container Type | Pouch |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Flipkart Supermart Select |
| Model Name | Kerala |
| Rice Type | Boiled Rice |
| Quantity | 1 kg |
| Texture | Boiled |
| Color | Red |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
| Container Type | Pouch |
Reviews
There are no reviews yet.