Description
an aromatic mix of rare herbs like oregano, basil, thyme, rosemary and other condiments. added salt and pepper
an aromatic mix of rare herbs like oregano, basil, thyme, rosemary and other condiments. added salt and pepper
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | foodfrillz |
| Flavor | Pizza Mix Seasoning |
| Quantity | 200 g |
| Container Type | Pouch |
| Maximum Shelf Life | 18 Months |
| Model Name | Pizza Oregano Seasoning-200 g |
| Form | Granules |
Reviews
There are no reviews yet.