Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Forcans |
| Model Number | 880905811395 |
| Pet Type | Dog |
| Quantity | 340 g |
| Model Name | Kanoodles Premium Dental Chew 12oz XL |
| Food Type | Dry |
| Suitable For | Adult |
| Flavor | Mint |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Forcans |
| Model Number | 880905811395 |
| Pet Type | Dog |
| Quantity | 340 g |
| Model Name | Kanoodles Premium Dental Chew 12oz XL |
| Food Type | Dry |
| Suitable For | Adult |
| Flavor | Mint |
Reviews
There are no reviews yet.