Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 2 |
| Sales Package | 2 |
| Brand | Fragata |
| Model Name | Spanish Preserved Cocktail Onions |
| Type | Pickle |
| Base Ingredient | Onion |
| Quantity | 690 g |
| Container Type | Glass Bottle |
| Taste | Sour |
| Organic | No |
| Food Preference | Vegetarian |
| Maximum Shelf Life | 730 Days |
| Nutrient Content | Keep in a cool and dry place, Keep Refrigerate after opening. |
| Ingredients | WATER , SALT , ACIDITY REGULATOR ,WHITE ONION |
| Country of Manufacture | Spain |
| Manufactured By | Angel Camacho Alimentacion, S.L |
| EAN/UPC | 8410134086306 |
| Width | 11 cm |
| Height | 18 cm |
| Depth | 11 cm |


Reviews
There are no reviews yet.