Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 2 |
| Brand | FUNNER |
| Model Name | COOKIES FRUIT 200g 2 Packet |
| Quantity | 400 g |
| Type | Cookies |
| Base Flavors | Fruit |
| Organic | Yes |
| Ingredients | Wheat Floor Edible Ghee Sugar |
| Food Preference | Vegetarian |
| Container Type | Box |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
| Width | 15 cm |
| Height | 13 cm |
| Depth | 11 cm |


Reviews
There are no reviews yet.