Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | FurHaven |
| Model Number | 13VNUFYQN07Z |
| Size | M |
| Brand Color | Green |
| Color | Green |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Terry & Suede |
| Washable | Yes |
| Width | 50.8 cm |
| Height | 76.2 cm |
| Depth | 11.43 cm |


Reviews
There are no reviews yet.