Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | FurHaven |
| Model Number | 1K0GBPPLSRQ5 |
| Size | S |
| Brand Color | Multicolor |
| Color | Multicolor |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 40.64 cm |
| Height | 58.42 cm |
| Depth | 5.08 cm |


Reviews
There are no reviews yet.