Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | FurHaven |
| Model Number | 4DNC67CTRW29 |
| Size | L |
| Brand Color | Blue |
| Color | Blue |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Orthopedic foam |
| Washable | Yes |
| Width | 41 cm |
| Height | 20 cm |
| Depth | 46 cm |


Reviews
There are no reviews yet.