Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | FurHaven |
| Model Number | 62M3917756W8 |
| Size | L |
| Brand Color | Brown |
| Color | Brown |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Bolster |
| Material | Velvet |
| Washable | Yes |
| Width | 68.58 cm |
| Height | 91.44 cm |
| Depth | 19.05 cm |


Reviews
There are no reviews yet.