Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | FurHaven |
| Model Number | 79SLO6U6IS3R |
| Size | M |
| Brand Color | Green |
| Color | Green |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polycanvas |
| Washable | Yes |
| Width | 55.88 cm |
| Height | 81.28 cm |
| Depth | 3.175 cm |


Reviews
There are no reviews yet.