Description
Muti-function Small Desk Humidifiers-Simple in design but powerful in function and performance.
Muti-function Small Desk Humidifiers-Simple in design but powerful in function and performance.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | GAHLOT ENTERPRISE |
| Model Name | GAHLOT Aroma Humidifier Round Electric USB Mini Humidifier |
| Type | Room |
| Filter Type | Humidifier |
| Color | Multicolor |
| Shade | Multi Color |
| Coverage Area | 400 sq ft |
| Air Flow Level | 2 cu.m/hr |
| Humidifier | Yes |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 2 W |
| Width | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 10 kg |
| Warranty Summary | Non returnable |
| Warranty Service Type | No returnable |
Reviews
There are no reviews yet.