Description
-Ideal for you to make delicious doughnut. -Manual operation, easy to twitch, but you should place food material into the machine before twitching. -Made of durable ABS material, non-toxic and practical.
-Ideal for you to make delicious doughnut. -Manual operation, easy to twitch, but you should place food material into the machine before twitching. -Made of durable ABS material, non-toxic and practical.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Gambit |
| Model Number | Mini Donut Maker Dispenser – Plastic Vada/Meduwada Maker |
| Material | Plastic |
| Width | 10 cm |
| Height | 17 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 250 g |
Reviews
There are no reviews yet.