Description
use this when , the jali burns inside the heat cabin of press. This is the brain of iron press
use this when , the jali burns inside the heat cabin of press. This is the brain of iron press
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 jali for heat cabin |
| Brand | GASWAY |
| Model | Jali for heat cabin , use when it burns or damage [ only for 5.5kg/6.5/6.7 kg ] |
| Type | LP Gas |
| Color | Silver |
| Soleplate type | MS Steel |
| Spray | No |
| Steam Burst | No |
| Power Consumption | 0 W |
| Height | 5 cm |
| Width | 5 cm |
| Depth | 6 cm |
Reviews
There are no reviews yet.