Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Geico master |
| Attachments | Luxery Equpement |
| Color | Black |
| Power Requirement | 220V-240V/50HZ |
| Power Consumption | 2400 |
| Width | 21 inch |
| Height | 7 inch |
| Depth | 6 inch |
| Weight | 5 kg |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Geico master |
| Attachments | Luxery Equpement |
| Color | Black |
| Power Requirement | 220V-240V/50HZ |
| Power Consumption | 2400 |
| Width | 21 inch |
| Height | 7 inch |
| Depth | 6 inch |
| Weight | 5 kg |
Reviews
There are no reviews yet.