Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 2 |
| Brand | Geo-Fresh |
| Flavor | Basil Herbs |
| Quantity | 20 g |
| Container Type | Glass Bottle |
| Maximum Shelf Life | 18 Months |
| Model Name | Organic Basil – 20g (Pack Of 2) |
| Form | Leaves |
| Width | 10.5 cm |
| Height | 22 cm |
| Depth | 10.5 cm |
| Weight | 0.5 kg |


Reviews
There are no reviews yet.