Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Ghasitaram Gifts |
| Model Name | Assorted Roasted Laddoos in White Box |
| Type | Laddu |
| Quantity | 350 g |
| Maximum Shelf Life | 1 Months |
| Container Type | Box |
| Pack of | 1 |
| Food Preference | Vegetarian |
| Organic | No |
| Gift Pack | No |
| Sales Package | 1 |
| Country of Manufacture | Indian |
| Width | 5 cm |
| Height | 12 cm |
| Depth | 5 cm |
| Weight | 0.35 kg |


Reviews
There are no reviews yet.