Description
HIGH-INTENSITY UVC LIGHT WITH HEPA & CARBON FILTER GIVE EFFICIENT CLEANING ABOVE 99%
HIGH-INTENSITY UVC LIGHT WITH HEPA & CARBON FILTER GIVE EFFICIENT CLEANING ABOVE 99%
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | GHF |
| Model Name | TRIO 110 |
| Type | Room |
| Filter Type | HEPA |
| Color | White |
| Shade | WHITE |
| Coverage Area | 500 sq ft |
| Air Flow Level | 180 cu.m/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 120 W |
| Width | 25 cm |
| Height | 70 cm |
| Depth | 25 cm |
| Weight | 10 kg |
Reviews
There are no reviews yet.