Description
Plastic Medu Vada Maker with Stand, Mendu Vada Machine,Vada Maker(1pes)(Green)
Plastic Medu Vada Maker with Stand, Mendu Vada Machine,Vada Maker(1pes)(Green)
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Gift Corner |
| Model Number | HIT21001 |
| Material | Plastic |
| Width | 11 cm |
| Height | 20 cm |
| Depth | 11 cm |
| Weight | 300 g |
Reviews
There are no reviews yet.