Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | GIRGIT |
| Model Number | Medu vada Maker |
| Material | Plastic |
| Width | 15 cm |
| Height | 12 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 100 g |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | GIRGIT |
| Model Number | Medu vada Maker |
| Material | Plastic |
| Width | 15 cm |
| Height | 12 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 100 g |
Reviews
There are no reviews yet.