Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | GJI |
| Model Number | T003 |
| Capacity | 1200 ml |
| Non-stick Coated | Yes |
| Compatible With | SERVING TRAY |
| Width | 9 cm |
| Depth | 2 cm |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | GJI |
| Model Number | T003 |
| Capacity | 1200 ml |
| Non-stick Coated | Yes |
| Compatible With | SERVING TRAY |
| Width | 9 cm |
| Depth | 2 cm |
Reviews
There are no reviews yet.