Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | GMC |
| Flavor | Mixed Herbs |
| Quantity | 175 g |
| Container Type | Plastic Bottle |
| Cuisine | Indian |
| Maximum Shelf Life | 18 Months |
| Dietary Preference | NA |
| Gourmet | Yes |
| Organic | Yes |
| Model Name | Mixed Herbs |
| Form | Granules |
| Width | 10 cm |
| Height | 12.5 cm |
| Depth | 12.5 cm |
| Weight | 0.175 kg |


Reviews
There are no reviews yet.