Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | GMC |
| Flavor | Pasta Mix Seasoning |
| Quantity | 50 g |
| Container Type | Plastic Bottle |
| Cuisine | Italian |
| Maximum Shelf Life | 18 Months |
| Dietary Preference | NA |
| Gourmet | Yes |
| Organic | Yes |
| Model Name | Pasta Seasoning |
| Ingredients | Garlic Powder , Salt , Rosemary , Thyme , Oregano , Mixed Herbs |
| Form | Flakes |
| Manufactured By | Malviya Traders , C-314 Duggal Housing Complex , School Road , Khanpur , New Delhi – 110080 |
| Country of Manufacture | INDIA |
| Storage Instructions | Keep in dry and cold place |
| Width | 3.5 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 0.05 kg |


Reviews
There are no reviews yet.