Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Goofy Tails |
| Model Number | 3269 |
| Pet Type | Fish |
| Quantity | 55 g |
| Model Name | Goofy Tails- High Quality Freeze Dried Blood Worms Fish Food (55g) |
| Food Type | Dry |
| Suitable For | Young |
| Flavor | Fish |
| Maximum Shelf Life | 36 Months |


Reviews
There are no reviews yet.