Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Goshudh |
| Type | Kabuli Chana |
| Quantity | 750 g |
| Form | Whole |
| Polished | No |
| Organic | No |
| Container Type | Pouch |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
| Model Name | Premium Quality Kabuli Chana 750g |


Reviews
There are no reviews yet.