Description
Grizzly Grill Sandwich Maker (Black)
Grizzly Grill Sandwich Maker (Black)
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Grizzly |
| Model ID | High Quality Sandwich Maker |
| Slice Capacity | 2 |
| Color | Black |
| Indicators | Power and Cooking Done |
| Lid Lock | Yes |
| Cord length | 1 m |
| Non-Skid Feet | Yes |
| Timer | No |
| Adjustable Temperature Settings | No |
| Power Consumption | 750 W |
| Warranty Summary | NA |
| Service Type | NA |
| Not Covered in Warranty | NA |
| Covered in Warranty | NA |
Reviews
There are no reviews yet.