Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | GVC |
| Model Number | 1 MENDUWADA VADA Maker |
| Material | Steel |
| Width | 3.5 inch |
| Height | 8.5 inch |
| Depth | 3.5 inch |
| Weight | 400 g |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | GVC |
| Model Number | 1 MENDUWADA VADA Maker |
| Material | Steel |
| Width | 3.5 inch |
| Height | 8.5 inch |
| Depth | 3.5 inch |
| Weight | 400 g |
Reviews
There are no reviews yet.