Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Happy Hounds Pet Products |
| Model Number | 4DDVIUW7Q7ZC |
| Size | S |
| Brand Color | Multicolor |
| Color | Multicolor |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 13 cm |
| Height | 21 cm |
| Depth | 18 cm |


Reviews
There are no reviews yet.