Description
Good quality product.made with good quality material.It comes in various range & variety and hence fulfills the need of all.
Good quality product.made with good quality material.It comes in various range & variety and hence fulfills the need of all.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 4 |
| Pack of | 4 |
| Series | 4GB |
| Model Number | 4 GB MicroSD Card life time warranty (pack of 4) 07 |
| Covered in Warranty | Manufacure defeat |
| Warranty Service Type | 7 Days Replacement Policy |
| Not Covered in Warranty | Damage, scartch |
| Warranty Summary | LIFE TIME WARRANTY |
Reviews
There are no reviews yet.