Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | HARI KRISHNA MART |
| Model Number | stainless stell mendu vada maker |
| Material | Surgical Stainless Steel |
| Width | 10 cm |
| Height | 12 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 0.2 g |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | HARI KRISHNA MART |
| Model Number | stainless stell mendu vada maker |
| Material | Surgical Stainless Steel |
| Width | 10 cm |
| Height | 12 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 0.2 g |
Reviews
There are no reviews yet.