Description
HAVELLS MIXER GRINDER
HAVELLS MIXER GRINDER
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 MIXER GRINDER & 3 JARS |
| Warranty Summary | 5 YEAR WARRANTY |
| Warranty Service Type | CONTACT CUSTOMER CARE |
| Covered in Warranty | MANUFACTURING DEFECTS ONLY |
| Not Covered in Warranty | PHYSICAL DAMAGE & MISHANDLING |
| Depth | 30 |
| Height | 30 cm |
| Width | 45 cm |
| Weight | 3 kg |
Reviews
There are no reviews yet.