Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Healthfull |
| Type | Black Cumin Seeds |
| Quantity | 200 g |
| Form Factor | Whole |
| Variant | Raw |
| Container Type | Pouch |
| dietary Preference | No MSG |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Organic | Yes |
| Model Name | Black Currant, 200g. |
| Width | 13 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 12 cm |
| Weight | 20 g |


Reviews
There are no reviews yet.