Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Herbalife |
| Model Number | 5300111006 |
| Quantity | 50 g |
| Flavor | Lemon |
| Protein Type | Protein Blends |
| Form | Powder |
| Dietary Preference | No Cholesterol |
| Composition | Energy Value 370.2kcal, Protein 12g, Carbohydrate 80.5g, Sugar 12.52g, Fat 0g, Cholesterol 0mg, Caffiene 4g |
| Number of Scoops per Container | 50 |
| Ayurvedic | No |
| Shelf Life | 24 Month |
| Container Type | Bottle |
| Food Preference | Vegetarian |
| Serving Size | 1 g |
| Model Name | Afresh Energy Drink Mix – 50gms – Lemon Flavour |


Reviews
There are no reviews yet.