Description
healthy body
healthy body
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Herbalife |
| Model Number | 1248 |
| Quantity | 9 g |
| Flavor | Chocolate |
| Protein Type | Protein Blends |
| Usage Timings | As per Requirement |
| Form | Powder |
| Composition | Protein 94.00Kcal, Energy 9.00gm |
| Number of Scoops per Container | 20 |
| Ayurvedic | No |
| Container Type | Bottle |
| Food Preference | Vegetarian |
| Serving Size | 25 g |
| Model Name | Formula 1 Nutritional Chocolate Shake |
Reviews
There are no reviews yet.