Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Herbalife |
| Model Number | 12 |
| Quantity | 0.6 g |
| Flavor | ginger |
| Protein Type | Protein Blends |
| Usage Timings | As per Requirement |
| Form | Powder |
| Composition | protein 0.08g, fat 0.00g |
| Number of Scoops per Container | 20 |
| Ayurvedic | No |
| Container Type | Bottle |
| Food Preference | Vegetarian |
| Model Name | ginger afresh |


Reviews
There are no reviews yet.