Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Himalaya |
| Model Number | 2663 |
| Type | Fleas & Tick Removal |
| Form Factor | Powder |
| Pet Type | Dog |
| Suitable For | Young |
| Quantity | 150 g |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Himalaya |
| Model Number | 2663 |
| Type | Fleas & Tick Removal |
| Form Factor | Powder |
| Pet Type | Dog |
| Suitable For | Young |
| Quantity | 150 g |
Reviews
There are no reviews yet.