Description
THIS JAR IS USED FOR HOME PURPOSE ONLY.
THIS JAR IS USED FOR HOME PURPOSE ONLY.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Juice Mixer Grinder |
| Material | Plastic, Steel |
| Warranty Summary | 1 Month |
| Covered in Warranty | NA |
| Not Covered in Warranty | NA |
| Depth | 23 cm |
| Height | 25 cm |
| Width | 10 cm |
| Weight | 0.5 kg |
Reviews
There are no reviews yet.