Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Honcho |
| Model Name | Mango Pickle |
| Type | Pickle |
| Base Ingredient | Mango |
| Quantity | 900 g |
| Container Type | Plastic Bottle |
| Taste | Sour |
| Organic | Yes |
| Food Preference | Vegetarian |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Ingredients | Red Chilly |
| Width | 10 cm |
| Height | 20 cm |
| Depth | 20 cm |


Reviews
There are no reviews yet.