Description
MeduVada Maker is one of the most Innovative Kitchenware Product.This product is sure to give you an enjoyable vada making an experience.Smoother & polished inner wall of the cylinder makes it easy to operate & clean.
MeduVada Maker is one of the most Innovative Kitchenware Product.This product is sure to give you an enjoyable vada making an experience.Smoother & polished inner wall of the cylinder makes it easy to operate & clean.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Houtens |
| Model Number | Vada maker plastic |
| Material | Plastic |
| Width | 10 cm |
| Height | 15 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 150 g |
Reviews
There are no reviews yet.