Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Model Name | laptop_bag_7 |
| External Width | 40 cm |
| External Height | 30 cm |
| External Depth | 6 inch |
| Closure | Zipper |
| Warranty Service Type | seller |
| Not Covered in Warranty | customer damged not accepted |
| Domestic Warranty | 1 Months |
| International Warranty | 1 Months |


Reviews
There are no reviews yet.