Description
www.hullaards.com
www.hullaards.com
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | HULLAARDS |
| Model Name | AT-21 (Silver) |
| Type | Room |
| Filter Type | HEPA |
| Color | Silver |
| Shade | Silver |
| Material | Plastic |
| Coverage Area | 320 sq ft |
| Control Type | Touch |
| Suitable For | Bedrooms, Kitchen, Dinning Room, Living Room |
| Air Flow Level | 260 cu.m/hr |
| 3D Circulation Air Flow | Yes |
| Ionizer | Yes |
| UV Lamp | Yes |
| Clean Air Delivery Rate | 260 CMH |
| Humidifier | Yes |
| Automatic Shut Off | Yes |
| Portable | Yes |
| Display Type | LED |
| Silent Mode | Yes |
| Child Lock | Yes |
| Timer | Yes |
| Power Requirement | 48 |
| Power Consumption | 48 W |
| Noise Level | 50 dB |
| Width | 35.2 cm |
| Height | 64 cm |
| Depth | 19 cm |
| Weight | 8.5 kg |
| Warranty Summary | Repair |
Reviews
There are no reviews yet.