Description
5-stage and fast filtration that removes up to 99.98% air pollutants, dust, and viruses3 color air quality indicatorQuiet an OperationLow power consumptionFilter reset indicatorSleep mode and Timer
5-stage and fast filtration that removes up to 99.98% air pollutants, dust, and viruses3 color air quality indicatorQuiet an OperationLow power consumptionFilter reset indicatorSleep mode and Timer
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | HULLAARDS |
| Model Name | AT51 |
| Type | Room |
| Filter Type | Pre-Filter, HEPA, Activated Carbon, Antibacterial Filter, UV Filter, Ionizer |
| Color | Silver |
| Shade | Silver |
| Coverage Area | 645 sq ft |
| Air Flow Level | 320 cu.m/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 55 W |
| Width | 17.5 cm |
| Height | 60 cm |
| Depth | 32.5 cm |
| Weight | 8 kg |
Reviews
There are no reviews yet.