Description
iBELL sandwich makers: Prepare healthy and tasty sandwiches in the convenience of your kitchen. It has an attractive finish, making it a stylish modern day kitchen appliance with an grip handle and helps you instant toasted breads.
iBELL sandwich makers: Prepare healthy and tasty sandwiches in the convenience of your kitchen. It has an attractive finish, making it a stylish modern day kitchen appliance with an grip handle and helps you instant toasted breads.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | iBELL |
| Model ID | SM1301 Sandwich Maker 3 in 1, Detachable Plates for Toast, Waffle, Grill, 750W |
| Slice Capacity | 2 |
| Color | Black |
| Other Convenience Features | Removable Plates |
| Power Consumption | 750 W |
| Warranty Summary | 6 Months Standard Warranty & 6 Months Additional Warranty on FREE Registration |
| Service Type | Service Center |
| Not Covered in Warranty | Physical Damage |
| Covered in Warranty | Manufacturing Defects |
Reviews
There are no reviews yet.