Description
Air Cooler
Air Cooler
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | LOPEZ |
| Model Name | 143L |
| Color | Grey |
| Type | Desert |
| Number of Speeds | 3 |
| Blower/Fan | Yes |
| Water Tank Capacity | 143 L |
| Power Consumption - Heating | 190 W |
| Width x Height x Depth | 47 cm x 90 cm x 47 cm |
| Warranty Summary | service |
| Covered in Warranty | service |
| Not Covered in Warranty | Breakage |
| Warranty Service Type | service |
| Domestic Warranty | 1 Year |
Reviews
There are no reviews yet.