Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | lysa fashain |
| Model Number | KI Waste Pipe for Wash Basin, Sink and Drain Water Outlet, 30-Inch |
| Material | plastic |
| Extendable | Yes |
| Length | 20 cm |
| Inner Diameter | 8 cm |
| Weight | 0.2 kg |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | lysa fashain |
| Model Number | KI Waste Pipe for Wash Basin, Sink and Drain Water Outlet, 30-Inch |
| Material | plastic |
| Extendable | Yes |
| Length | 20 cm |
| Inner Diameter | 8 cm |
| Weight | 0.2 kg |
Reviews
There are no reviews yet.